wpthemepostegraund

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На них покладена велика відповідальність, як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за добробут їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців Кам’янсько-Дніпровського району.

Не дивлячись на проблеми, які нині постають  перед територіальними громадами  такі, як пошук місцевих резервів, залучення інвестицій, забезпечення соціальної та економічної стабільності, органи самоврядування разом з органами виконавчої влади у тісній співпраці покладають свої зусилля на розв’язання соціально – економічних проблем для поліпшення добробуту людей.

Тож бажаємо кожному з вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху до  розбудови нашого району!

 

Валерій Свєшніков,

голова районної державної адміністрації

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Коментарі закрити.