wpthemepostegraund

Про надання благодійної допомоги фонду «Голос Народної Ради» для завершення благодійної акції «Глаза и уши наших воинов»

Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробування, сертифікація та передача до підрозділів Збройних сил України зразків нестандартного обладнання «Командирський блок» з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань захисниками Вітчизни.

Для доведення «Командного пункту» до повної комплектації та завершення благодійної акції необхідно виготовити по 2-а комплекти безпілотних летальних апаратів типу «Мираж – Аеро». Але завершення акції на даний момент не можливе у зв’язку з відсутністю для цього необхідних коштів.

Фонд «Голос Народної Ради» просить сприяти у наданні допомоги для завершення благодійної акції.

За більш детальною інформацією звертатися до засновника проекту, директора благодійної організації «Благодійний Фонд «Голос Народної Ради» Єрьоменко С.Г. за тел. 0612-39-02-02., моб. тел. 067-116-09-20, 095-674-41-03 та на електронну пошту grigorich.e@ukr.net.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Коментарі закрити.