wpthemepostegraund

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, грантова програма – «Малі екологічні гранти»

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (МЕDА), оголошує про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти». Грант можуть отримати:

– виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією;

– виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів;

– постачальники ІСТ обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Обов’язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Метою грантів є:

– засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу);

– засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва);

– для постачальників ІТ обладнання та інструментів – доробка існуючого обладнання/сервісу, що вирішує проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов’язані з навколишнім природним середовищем.

Для участі у конкурсі грантів необхідно надіслати запит довільної форми щодо участі у програмі за адресою info@uhbdp.org та отримати доступ до он-лайн тренінгів. До 19 квітня 2019 пройти он-лайн тренінги для кращого формулювання своєї ідеї. За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей слід звертатися до контактної особи:

Подшивалов Г еннадій Валерійович

Тел./Факс (0619)-42-13-68

Моб. тел. 067-613-72-58

Е-mail: ipod.tdatu@gmail.com

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Коментарі закрити.