wpthemepostegraund

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у он-лайн форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп’ютера  – веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у :

 • виборі (зміні) професії;
 • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
 • оцінці власних здібностей;
 • саморозвитку.

Програма перетворить вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14 річного віку.

Програма заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності

– структура інтелекту рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури здібностей

– психологічні схильності (схильність до певних видів професійної діяльності).

Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. Треба памятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль  у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі. Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання  та отримати код доступу.

«- Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості. Вони нададуть не тільки професійну консультацію щодо вибору напряму професійної  діяльності, а й розкажуть про пропозиції на ринку праці», – розповідає керівник служби зайнятості Запорізької  області Ірина Дуднік.

 

Додаткову інформацію можна отримати у секторі активної підтримки безробітних Кам’янсько-Дніпровської  районної філії за номером (06138) 2-34-23  та відділі сприяння зайнятості у Великобілозерському районі за номером (0256) 2-05-81

 

ПРЕС-ТУР

28 серпня 2018 року було продовжено   виїзний прес-тур Кам’янсько – Дніпровської районної філії Запорізької обласної служби зайнятості   для  комунальних підприємств Кам’янсько – Дніпровської об’єднаної  територіальної громади.

Захід було розпочато на Комунальному підприємстві «Міський ринок об’єднаної територіальної громади », де відбулася робоча зустріч директора філії Юхно Михайла та керівника комунального підприємства Сергія  Скочдополя. В  ході зустрічі директор філії розповів про основні соціальні послуги, що надає державна служба зайнятості , а саме про підготовку , перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних за сучасними професіями, впровадження інноваційних підходів на засадах рекрутингу,  залучення безробітних до громадських робіт. На кінець зустрічі  підприємству було запропоновано заповнити анкету з метою визначення потреби в кадрах.

Продовжено тур на Комунальному підприємстві «Водоканал». Виступаючи перед трудовим колективом  Михайло Юхно проінформував  про підсумки роботи філії в поточному році, ознайомив з  новими формами роботи: відео резюме, відео вакансія тощо. В ході зустрічі також  було презентовано    новий Інтернет – ресурс Служби «Єдине соціальне середовище зайнятості» та надано роздатковий матеріал  щодо електронних сервісів.

 

 

 

21 серпня 2018 року відбувся виїзний прес-тур Кам’янсько – Дніпровської районної філії Запорізької обласної служби зайнятості   для  комунальних підприємств Кам’янсько – Дніпровської об’єднаної  територіальної громади за участі представників органів місцевого самоврядування, в ході якого відбулася робоча зустріч в Кам’янсько – Дніпровській міській раді   з начальником відділу охорони здоров’я та соціальної сфери Виконавчого комітету  – Авдєєвою Оленою Миколаївною. На якій  розглянуто  питання можливостей збільшення обсягів видатків місцевого бюджету на організацію та фінансування громадських робіт, а також необхідність  розширення видів громадських робіт, зокрема надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування , соціально – медичного патронажу осіб з інвалідністю тощо.

Потім захід продовжено безпосередньо в районній філії. Керівникам підприємств МКП «Карат» Баранову Максиму Миколайовичу та КП «Агрознам’янка» Бас Анатолію Геннадійовичу  були презентовані послуги служби зайнятості.

МКП «Карат» тривалий час співпрацює  зі службою зайнятості  в напрямку організації та проведення громадських

 робіт. Тому Баранов Максим розповів про  те які  переваги вони мають при роботі зі службою зайнятості.

Також роботодавців ознайомлено з новими формами роботи: відеорезюме, відеовакансія тощо. В ході зустрічі роботодавцям було презентовано    новий Інтернет – ресурс Служби «Єдине соціальне середовище зайнятості» та надано роздатковий матеріал  щодо електронних сервісів.

 Завершенням  тура було відвідування  КП «Агрознам’янка», де було проведено виїзний семінар  для безробітних з питання організації громадських робіт та ознайомлення безробітних з роботою підприємства.

 

________________________________________________________________________

Запрошуємо роботодавців залучитися до анкетування сьогодні, щоб забезпечити збалансований ринок праці завтра

 

З 10 липня 2018 року на веб – порталі «Єдине соціальне середовище зайнятості» державної служби зайнятості запроваджується анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2019 рік. Роботодавці мають можливість заповнювати анкети у «персональних кабінетах» у розділі «Опитування». Сервіс доступний для роботодавців, які зареєстрували в центрах зайнятості логіни та паролі для входу в персональний кабінет.

Електронний кабінет роботодавця» – це сервіс, з використанням сучасних інформаційно – комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в т.ч і уточнювальних, в онлайн режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням в базу даних.

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Кам’янсько – Дніпровської районної філії Запорізького ОЦЗ або за телефоном   (06138) 2-22-46.

_________________________________________________________________________

Професійне навчання за направленням ДСЗ

За сприяння державної служби зайнятості громадяни з числа  зареєстрованих безробітних можуть за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти професійне навчання:

 • професійну підготовку
 • перепідготовку
 • підвищення кваліфікації

Професійне навчання здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ), на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів.

В Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів, вони створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями: електрогазозварник, токар, продавець непродовольчих товарів, швачка, перукар, слюсар-ремонтник, оператор котельні, манікюрник та педикюрник, секретар керівника, виноградар тощо.

 

Під час навчання громадяни з числа зареєстрованих безробітних отримують

– допомогу по безробіттю у розмірах і строки, що встановлені відповідно до законодавства України;

– компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку за кожен день навчання (крім витрат на проїзд у міському транспорті);

– забезпечуються за потреби місцем проживання на період навчання.

У разі припинення зареєстрованим  безробітним професійного навчання без поважних причин або відмови працювати за одержаною професією (спеціальністю) безробітний відшкодовує центру зайнятості, який уклав з ним договір на професійне навчання, суму витрат на професійне навчання, проїзд до місця розташування навчального закладу та у зворотному напрямку, проживання у період навчання.

Професійне навчання безпосередньо у роботодавців – замовників кадрів

Державна служби зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих на  замовлення роботодавців.

Безробітні-претенденти на роботу можуть пройти навчання безпосередньо на підприємстві за індивідуальним навчальним планом або шляхом стажування. Центром зайнятості укладається договір з роботодавцем і безробітним щодо такого навчання.

Професійне навчання на підприємствах надає можливість підготувати професійні кадри з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця.

 • Навчання, в тому числі стажування, здійснюється за індивідуальними навчальними планами та програмами з  урахуванням специфіки виробництва.
 • Виробниче навчання і практика організовуються з урахуванням особливостей виробництва.
 • Залучення наставників, досвідчених висококваліфікованих працівників, забезпечує ефективність навчання.
 • Стажування на конкретному робочому місці надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити знання, практичні уміння та навички.

Роботодавець має право:

 • подавати центру зайнятості замовлення на професійне навчання осіб, з числа зареєстрованих безробітних за професією, необхідною його підприємству;
 • брати участь у визначенні змісту навчання, підготовці індивідуальних навчальних планів та програм стажування;
 • проводити професійне навчання в умовах виробництва або стажування під керівництвом кваліфікованих фахівців підприємства;

За період професійного навчання на підприємстві претенденти на вакансії зможуть адаптуватися до трудового колективу та набути необхідних навичок для професійного виконання завдань та функцій.

Шановні роботодавці!

Якщо Ви бажаєте підібрати персонал, який би відповідав Вашим вимогам та був би здатний якісно виконувати роботи по забезпеченню конкурентноздатності продукції, робіт чи послуг, та при цьому економити власні фінансові ресурси на професійний розвиток працівників, замовляйте навчання зареєстрованих безробітних за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з метою підвищення рівня знань, умінь та навичок претендентів на вакансії у відповідності до Ваших потреб.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Кам’янсько-Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості або   за телефоном

(06138) 2-34-23

 

______________________________________________________________________

 

Профілювання безробітних, впровадження кейс-менеджменту, профорієнтаційна платформа – це все м

и побачимо в роботі центрів зайнятості у 2018 році 

07 лютого 2018 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась прес конференція директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік за результатами діяльності Служби у 2017 році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік: «Діяльність. Новації. Пріоритети».

Протягом січня-грудня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,1% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-грудня 2017 року 23,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 574 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 97 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 21 громадянин, старший від 45 років та з числа ВПО та АТО, які отримали ваучери на навчання та підвищення  кваліфікації; 8,0 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 11,6 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Кількість роботодавців, що співпрацювали зі службою зайнятості у 2017 році порівняно з 2016 зросла на 10,7 відсотків та становить 8,6 тис. Отже, і кількість вакансій в базі даних служби зайнятості збільшилась на 10,8 % та склала 44,1 тис. А ось у свої потребах працівників роботодавці залишаються незмінними. Як і торік, найбільш запитуваними є кваліфіковані робітники – електромонтери, продавці, медсестри, водії, слюсарі, токарі та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації –спеціалісти державної служби, бухгалтери з відповідним досвідом роботи.

Стосовно основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік зазначила очільник обласної служби зайнятості Ірина Дуднік: «У новому році буде завершено реорганізацію та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг. Велика увага приділятиметься профорієнтаційній роботі, що передбачає осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації. В роботу буде впроваджено новий, сучасний та зручний сайт. В центрах зайнятості області вже почалося активне запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. А також, запроваджується соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент. Вкрай важливою залишається робота в громадах та надання працівниками центрів зайнятості усіх соціальних послуг».

Телефон для довідок: відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи 233-11-47