wpthemepostegraund

Кращий державний службовець

Підведені підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

З метою зростання професіоналізму, відкритості інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців в Кам’янсько-Дніпровській райдержадміністрації протягом березня-квітня поточного року проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Конкурс проводився серед державних службовців районної державної адміністрації в номінаціях “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”. У конкурсі взяли участь керівники та головні спеціалісти  структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації. Згідно плану заходів проведено комплексне тестування учасників І туру конкурсу на знання законодавства України, специфіки функціональних повноважень державного органу, складання ділового документу та виконання учасниками конкурсу завдань з володіння персональним комп’ютером.

Оргкомітетом з проведення І туру Конкурсу підведені підсумки, визначені переможці та лауреати Конкурсу. В обох номінаціях переможцями Конкурсу визнані Яресько Ангеліна Олексіївна, начальник відділу доходів та автоматизованої обробки інформації управління фінансів райдержадміністрації та Просвєтова Ірина Ростиславівна, головний спеціаліст з питань інформаційно-правової та кадрової допомоги управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; лауреатами: Якубський Володимир Микитович, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та Орел Лариса Миколаївна, головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації.

Переможці І туру Конкурсу прийматимуть участь у ІІ турі, який відбудеться в Запорізькій обласній державній адміністрації протягом травня-червня. Переможці та лауреати Конкурсу нагороджені пам’ятними дипломами.

Організаційний комітет