wpthemepostegraund

Оголошення

 

Пункти обігріву громадян

 на території Кам’янсько-Дніпровського району у зимовий період 2017-2018 років

 

  1. м. Кам’янка-Дніпровська:

вул. Каховська, 98, будинок міської ради;

вул. Шевченко, 90 (Кам’янсько-Дніпровський районний сектор ГУ ДСНС України в Запорізькій області);

  1. с. Водяне, вул. Мира, 143-А, будинок народної творчості;
  2. с. Дніпровка, вул. Тараканчікова, 1, будинок сільської ради;
  3. с. Іванівка, вул. Садова, 1, сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
  4. с. Нововодяне, вул. Стрельнікова, 7а, сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
  5. с. Новодніпровка, вул. Савушкіна, 90, медична амбулаторія;
  6. с. Заповітне:

вул. Центральна, 4, будинок сільської ради;

вул. Центральна, 2а, медична амбулаторія;

  1. с. Благовіщенка, вул. Центральна, 10, будинок сільської ради;
  2. с. Велика Знам’янка, вул. Центральна, 335, сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1, ІІ поверх;

 

___________________________________________________________________

З метою доступу до системи безоплатної правової допомоги 08.11.2017 року в приміщенні відділу «Кам’янсько-Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Кам’янка-Дніпровська вул. Щаслива,110  буде працювати мобільний пункт. Прийом громадян проведуть:

начальник відділу правової інформації та консультацій Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Кулик О.В.

начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Васильцов С.А.

перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області –

Долгополов О.С.

заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації-начальник Управліннядержавної реєстрації Головного управління юстиціїу Запорізькій області – Нікітенко С.В.

заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Селезньов М.О.

головний спеціаліст відділу  державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Михайлишин А.І.

 

________________________________________________________________________________

 

Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району

Кам’янсько- Дніпровська районна державна адміністрація (далі  – Організатор)  оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району, далі – конкурс.

Визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району, далі – робочий орган, проводиться відповідно до вимог Закону України „Про автомобільний транспорт”, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі – Порядок), Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району, (далі – Умови) затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 листопада 2013 року № 388, яке зареєстровано у Кам’янсько- Дніпровському районному управлінні юстиції Запорізької області 26.11.2013 року за № 5/327, розпорядження голови райдержадміністрації від 19.06.2017 № 198 „Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району”.

Документи для участі в конкурсі подаються до райдержадміністрації за адресою: 71304,  м.Кам’янка- Дніпровська, вул. Набережна,87 каб. 25. Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8-00 до 17-00, п’ятниця та з 08-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Зразок заяви на участь у конкурсі можна одержати за адресою:              м.Кам’янка- Дніпровська, вул. Набережна,87 каб. 25 у час, визначений для прийому документів для участі в конкурсі.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – протягом  13 днів з дня опублікування оголошення.

Місце проведення конкурсу (засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу): м.Кам’янка- Дніпровська, вул. Набережна, 87  кабінет першого заступника голови райдержадміністрації. Початок конкурсу –  о 10-00 24.07.2017.

Умови конкурсу наступні.

На робочий орган покладаються функції відповідно до пункту 14 Порядку проведення конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень та відповідають цим Умовам (далі – претенденти).

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які:

надають послуги з перевезень;

провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

подали для участі у конкурсі документацію, оформлену неналежним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

З метою участі у конкурсі підприємство (організація) – претендент подає секретарю конкурсного комітету у визначений в оголошенні термін такі документи:

заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою;

копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально- технічного забезпечення;

Копії документів, повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.Подані на конкурс документи реєструються секретарем конкурсного комітету у журналі обліку. Документи, що надійшли після встановленого строку, не приймаються.Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претенденту з відповідним обґрунтуванням. Усі зауваження та недоліки при подачі документів на участь у конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити протягом двох днів та подати документи повторно.

Конкурсний комітет вивчає, систематизує та аналізує всі документи, які надійшли від підприємств (організацій).

У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу Організатор забезпечує проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш, як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Конкурсний комітет у визначений час запрошує претендентів та проводить конкурс. Документи кожного претендента розглядаються окремо.

Основні критерії відбору переможця:

найбільший досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень (не менше трьох років);

кількість фахівців з питань організації пасажирських перевезень;

наявні матеріальні ресурси та технології для забезпечення проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає Умовам конкурсу.

Рішення конкурсного комітету приймаються на засіданні у присутності не менше двох третин його складу, відкритим голосуванням, простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів “за” та “проти” голос голови конкурсного комітету є вирішальним.

Рішення конкурсного комітету оформляються протоколом, який підписують всі члени конкурсного комітету, що взяли участь у голосуванні.

Переможець конкурсу оголошується на засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього всіх претендентів.

З переможцем конкурсу укладається договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш як на три роки.

У разі порушення Умов проведення конкурсу особи, право яких порушено, можуть звернутися з відповідною скаргою до організатора. Скарга може бути подана не пізніше 10 днів після одержання копії рішення конкурсного комітету .

         Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені факти. У разі виявлення порушень організатор скасовує рішення конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу. Відповідь скаржнику надається протягом      30 календарних днів з моменту одержання скарги.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за телефоном:        2-36-04.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

 

І Ф.Зикова