wpthemepostegraund

Оголошення

Про тарифи на пасажирські перевезення

 

На сьогоднішній день регулювання тарифів на пасажирські перевезення на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування державою не здійснюються (через зміни в законодавстві, які відбулися в 2015 році).

З метою не допущення створення соціальної напруги серед населення через необгрунтоване підвищення вартості проїзду, з 2015 року обласна державна адміністрація укладає з автоперевізниками додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими передбачено верхній граничний рівень тарифів.

Від керівників автотранспортних підприємств, які працюють на внутрішньообласних маршрутах загального користування, надійшли звернення з проханням підвищити верхній граничний рівень тарифів, обумовлений договорами на перевезення пасажирів, з 0,60 грн./пас.км до 0,70 грн./пас.км у зв’язку з ростом складових собівартості перевезень, насамперед вартості паливно-мастильних матеріалів.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про автомобільний транспорт» тарифна політика на автомобільному транспорті має задовольняти підприємницький інтерес, забезпечувати розвиток автомобільного транспорту, сприяти збільшенню можливостей суб’єктів господарювання щодо забезпечення потреб споживачів у послугах, забезпеченню балансу між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання.

З метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих з автоперевізниками, що обслуговують внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, були укладені додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими обумовлено верхній граничний рівень тарифів на рівні 0,70 грн./пас.км.

Підвищення граничного рівня тарифів означає збільшення діапазону для самостійного регулювання перевізником тарифів з урахуванням власних витрат та доходів.

Враховуючи вищевказане можливе підвищення тарифів на перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах до 0,70 грн./пас.км та відповідно підвищення вартості проїзду в залежності від розміру тарифів та відстані.

__________________________________________________________________

Пункти обігріву громадян

 на території Кам’янсько-Дніпровського району у зимовий період 2017-2018 років

 

  1. м. Кам’янка-Дніпровська:

вул. Каховська, 98, будинок міської ради;

вул. Шевченко, 90 (Кам’янсько-Дніпровський районний сектор ГУ ДСНС України в Запорізькій області);

  1. с. Водяне, вул. Мира, 143-А, будинок народної творчості;
  2. с. Дніпровка, вул. Тараканчікова, 1, будинок сільської ради;
  3. с. Іванівка, вул. Садова, 1, сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
  4. с. Нововодяне, вул. Стрельнікова, 7а, сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
  5. с. Новодніпровка, вул. Савушкіна, 90, медична амбулаторія;
  6. с. Заповітне:

вул. Центральна, 4, будинок сільської ради;

вул. Центральна, 2а, медична амбулаторія;

  1. с. Благовіщенка, вул. Центральна, 10, будинок сільської ради;
  2. с. Велика Знам’янка, вул. Центральна, 335, сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1, ІІ поверх;

 

___________________________________________________________________

З метою доступу до системи безоплатної правової допомоги 08.11.2017 року в приміщенні відділу «Кам’янсько-Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Кам’янка-Дніпровська вул. Щаслива,110  буде працювати мобільний пункт. Прийом громадян проведуть:

начальник відділу правової інформації та консультацій Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Кулик О.В.

начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Васильцов С.А.

перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області –

Долгополов О.С.

заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації-начальник Управліннядержавної реєстрації Головного управління юстиціїу Запорізькій області – Нікітенко С.В.

заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Селезньов М.О.

головний спеціаліст відділу  державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Михайлишин А.І.

 

________________________________________________________________________________

 

Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району

Кам’янсько- Дніпровська районна державна адміністрація (далі  – Організатор)  оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району, далі – конкурс.

Визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району, далі – робочий орган, проводиться відповідно до вимог Закону України „Про автомобільний транспорт”, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі – Порядок), Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району, (далі – Умови) затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 листопада 2013 року № 388, яке зареєстровано у Кам’янсько- Дніпровському районному управлінні юстиції Запорізької області 26.11.2013 року за № 5/327, розпорядження голови райдержадміністрації від 19.06.2017 № 198 „Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кам’янсько- Дніпровського району”.

Документи для участі в конкурсі подаються до райдержадміністрації за адресою: 71304,  м.Кам’янка- Дніпровська, вул. Набережна,87 каб. 25. Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8-00 до 17-00, п’ятниця та з 08-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Зразок заяви на участь у конкурсі можна одержати за адресою:              м.Кам’янка- Дніпровська, вул. Набережна,87 каб. 25 у час, визначений для прийому документів для участі в конкурсі.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – протягом  13 днів з дня опублікування оголошення.

Місце проведення конкурсу (засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу): м.Кам’янка- Дніпровська, вул. Набережна, 87  кабінет першого заступника голови райдержадміністрації. Початок конкурсу –  о 10-00 24.07.2017.

Умови конкурсу наступні.

На робочий орган покладаються функції відповідно до пункту 14 Порядку проведення конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень та відповідають цим Умовам (далі – претенденти).

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які:

надають послуги з перевезень;

провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

подали для участі у конкурсі документацію, оформлену неналежним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

З метою участі у конкурсі підприємство (організація) – претендент подає секретарю конкурсного комітету у визначений в оголошенні термін такі документи:

заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою;

копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально- технічного забезпечення;

Копії документів, повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.Подані на конкурс документи реєструються секретарем конкурсного комітету у журналі обліку. Документи, що надійшли після встановленого строку, не приймаються.Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претенденту з відповідним обґрунтуванням. Усі зауваження та недоліки при подачі документів на участь у конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити протягом двох днів та подати документи повторно.

Конкурсний комітет вивчає, систематизує та аналізує всі документи, які надійшли від підприємств (організацій).

У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу Організатор забезпечує проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш, як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Конкурсний комітет у визначений час запрошує претендентів та проводить конкурс. Документи кожного претендента розглядаються окремо.

Основні критерії відбору переможця:

найбільший досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень (не менше трьох років);

кількість фахівців з питань організації пасажирських перевезень;

наявні матеріальні ресурси та технології для забезпечення проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає Умовам конкурсу.

Рішення конкурсного комітету приймаються на засіданні у присутності не менше двох третин його складу, відкритим голосуванням, простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів “за” та “проти” голос голови конкурсного комітету є вирішальним.

Рішення конкурсного комітету оформляються протоколом, який підписують всі члени конкурсного комітету, що взяли участь у голосуванні.

Переможець конкурсу оголошується на засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього всіх претендентів.

З переможцем конкурсу укладається договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш як на три роки.

У разі порушення Умов проведення конкурсу особи, право яких порушено, можуть звернутися з відповідною скаргою до організатора. Скарга може бути подана не пізніше 10 днів після одержання копії рішення конкурсного комітету .

         Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені факти. У разі виявлення порушень організатор скасовує рішення конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу. Відповідь скаржнику надається протягом      30 календарних днів з моменту одержання скарги.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за телефоном:        2-36-04.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

 

І Ф.Зикова