wpthemepostegraund

Соціальна сфера

Проєкт РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

Про затвердження Порядку направлення дітей Кам’янсько-Дніпровського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету

 

Керуючись Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 734 «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету», відповідно до Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, ґендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням Кам’янсько-Дніпровської  районної ради  Запорізької області                        від 02 грудня 2016 року  № 7,  з метою забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

  1. Затвердити Порядок направлення дітей Кам’янсько-Дніпровського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету (додається).
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Запорізької області від 17 червня 2014 року № 185 «Про затвердження Порядку часткового фінансування, за рахунок коштів районного бюджету на придбання путівок у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку дітей з багатодітних родин, з малозабезпечених родин, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей, та відмінників навчання», яке зареєстровано в Кам’янсько-Дніпровському районному управлінні юстиції Запорізької області 26 червня 2014 року за № 2/329.
  3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Запорізької області Альошину К.Г..

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                        В.В. Свєшніков

РОЗПОРЯДЖЕННЯ